MOŽNÁ HLEDÁME PRÁVĚ TEBE!

Zajímají Tě práva zvířat, jsi vegan/ka a chtěl/a by ses připojit do lokální skupiny, která pořádá happeningy, demonstrace, ochutnávky nebo třeba známý brněnský festival VeganFest?

Umíš lítat po úřadech? Zvládneš zařídit tisk letáků a rozdat je po městě? Zvládl/a bys komunikaci s hosty na VeganFestu? Máš auto a rád/a převážíš věci? Bavilo by tě komunikovat na stánku s kolemjdoucími? Nebojíš se občas zašpinit si ruce při připravování venkovního happeningu? Nebo jsi spíš přes grafiku a web? A co třeba záliba v copywritingu? Nebo je libo korektura?

Tak to pak hledáme Tebe! 🙂

Jsme parta aktivních lidí, kteří ve svém volném čase plánují výše zmíněné akce, realizují je a tím se snaží přispívat ke změně pohledu spotřebitelů na vnímání zvířat jako pouhých komodit.

17835181_1103312329773980_3851195672463723345_o

Co od tebe očekáváme?

 • Spolehlivost
  Člověk, který naslibuje hory doly, ale pak už o něm neslyšíme nám ani zvířatům bohužel moc nepomůže. Proto bychom byli rádi, kdybys zvážil/a, jestli jsi opravdu člověk, co drží slovo a dá se na něj spolehnout.
 • Čas
  Rozhodně bys měl/a zvážit, jestli máš dostatek času, aby ses těmto aktivitám mohl/a věnovat. Scházíme se jednou za čtrnáct dnů a očekáváme od Tebe účast na akcích a pomoc s vyřizováním akcí.
 • Laický rozum
  Jak už bylo uvedeno výše, Kolektivu pro zvířata se věnujeme ve svém volném čase a nikdo z nás není expert na danou problematiku. Za ty roky jsme se ale naučili spoustu věcí a věříme, že by ses je s naší pomocí naučil/a i Ty.
 • Toleranci
  Ne vždy můžeš mít pocit, že se všechno daří, a že jsi se se všemi shodl/a. Pracujeme jako kolektiv bez hierarchického uspořádání, proto je potřeba být týmovým hráčem a umět dělat kompromisy při spolupráci s ostatními členy KPZ.

17632163_1615674568461967_8136559991733262456_o

Co nabízíme?

 • Možnost se realizovat: Máš nápad, který je podle Tebe dobrý a mohl by změnit myšlení konvenčně stravujících se lidí? Sděl nám ho na schůzce. My máme finanční prostředky, již navázanou spolupráci se spoustou dobrovolníků, a ve finále jsme tu i my sami. Můžeme si sednout, promluvit si o tvém nápadu a uvidíme, jestli ho budeme schopni zrealizovat. Pokud nápady nemáš, ale líbí se ti již zaběhlé akce, není problém si nějakou z nich vzít na starost nebo se na ní aktivně podílet.

Co odmítáme?

 • Zásadně odmítáme jakékoliv formy rasismu, sexismu, homofóbie, karnismu či jiných netolerantních myšlenkových směrů.

Co když se chci přidat?

 • Začni chodit na naše akce, rádi Tě poznáme. Téměř vždy sháníme dobrovolníky, kteří nám pomáhají v průběhu akce. Přihlas se na nějakou práci a ukaž nám, že Ti to za to stojí. 🙂 Pokud na akce chodíš a už si nám několikrát pomáhal/a, ozvi se rovnou! 🙂

 

A co že to vlastně děláme?

 

Kontakt

info@kolektivprozvirata.cz
http://facebook.com/kolektivprozvirata