#NedělejRozdíly: Chceš pomoci zvířatům? I toto je způsob!

Myšlenka, že některý život znamená méně, než jiný, je kořenem toho, co je na světě špatně. -Dr. Paul Farmer

Přemýšleli jste někdy o tom, proč by si většina z nás v restauraci nikdy neobjednala grilovaného psa, ale pojídání kuřat, prasat a krav je považováno za „normální“?

Většinu z nás za celý život nenapadne nad něčím takovým přemýšlet, vždyť to tak prostě je. Přitom je však taková otázka nasnadě. Proč to tak vlastně je? A musí to tak být?

Chceme, aby si tuto otázku položilo co největší množství lidí. A aby je inspirovala k soucitnějším volbám v otázkách jídla nebo třeba oblečení.

Rozhodli jsme se znovu vzkřísit projekt “Nedělej rozdíly”, který jsme poprvé spustili již v roce 2016. Tentokrát bychom jej však chtěli realizovat ve větším měřítku, a k tomu potřebujeme vaši pomoc.

Naším cílem je na celý jeden rok zaplnit centrum Brna bannery, které lidem budou tuto otázku pokládat, a podněcovat je k zamyšlení každý den, když půjdou do školy či do práce, když půjdou na koncert či do restaurace, a pak znovu, když se budou vracet domů.

Jak mohu pomoci?

#AdoptujSiBanner

Pronájem vývěsních míst, obzvláště v centru Brna, není levná záležitost. Odesláním libovolné částky na náš transparentní účet 2501523845/2010 si můžete “adoptovat” banner a posunout kampaň “Nedělej rozdíly” zase o krok dál. Do zprávy pro příjemce napište “Nedělej rozdíly”.

Vybrané peníze poputují na další fungování kampaně. Každé dva měsíce se dary sečtou a využijí se buď na pronájem aktuálních vývěsních míst, na výrobu nových bannerů nebo na polep aut v rámci #OhákniSiAuto.

Máte tip na super místo, kde by se vyjímal vámi adoptovaný banner? S pomocí vašeho daru zařídíme jeho výrobu i vyvěšení – stačí se nám ozvat na info@kolektivprozvirata.cz.

Ceny vývěsních míst:

Propag Servis:
Ceny: Mendlovo náměstí, Úzká, Pionýrská :
montáž a demontáž 1.000Kč
výroba banneru 800/1.600 (jednostranně/oboustranně)
pronájem na měsíc 1.000 Kč

Uvedené ceny jsou bez dph.

DPMB:
Instalace a odstranění: 500 Kč,
Hlavní nádraží: 2.000 Kč (1 měsíc), 1.500 Kč (každý další),
Ostatní zastávky: 1.800 Kč (1.měsíc), 1.400 Kč (každý další).

Uvedené ceny jsou bez DPH.

#VyvěsBanner

Nemůžete přispět finančně, ale máte k dispozici místo, kde můžete banner vyvěsit? Ať už je to balkon na viditelném místě, místo pod oknem či velký plot na frekventovaném místě, ozvěte se nám! Necháme udělat banner přesně na míru vámi poskytnuté ploše, a pomůžete nám tak zvýšit dosah a viditelnost kampaně!

Adoptuj si banner! :)

Fotografie je pouze ilustrační

#OhákniSiAuto

Chceš šířit myšlenku kampaně Nedělej rozdíly a jsi často za volantem? Zařídíme ti polep na auto a můžeš pomáhat každou cestou do práce či na nákup! Ozvi se a detaily doladíme přes facebookovou stránku Nedělej rozdíly nebo přes info@kolektivprozvirata.cz.

Nedělej rozdíly

#AdoptujSiOnlineBanner

Máte blog, e-shop, nebo jakékoliv jiné stránky? Kampaň můžete podpořit i umístěním banneru na váš web!

O bannery na míru nám napište na info@kolektivprozvirata.cz

 

Galerie kampaně: