Projekt „Nedělejme rozdíly“ pokračuje

V září jsme vám oznámili začátek nového projektu KPZ s názvem „Nedělejme rozdíly“ a vyzvali Vás k jeho podpoře. Nyní Vám s radostí oznamujeme, že pokračuje a rozšiřuje se, a to hlavně díky Vám všem!

Poslali jste nám dohromady 13.760 Kč. Díky tomu jsme mohli 19. 11. nechat vyvěsit bannery na Mendlově nám., na křižovatce ul. Pionýrské s Lidickou a na ul. Úzká před Vaňkovkou, a to až do konce února!

Návštěvnost webu projektu nedelejrozdily.cz se opět zvedla a věříme, že se tak lidé nad svým vztahem ke zvířatům zamyslí a někteří jej snad i přehodnotí.

Tímto ale nekončíme. Chceme nechat v Brně vylepit plakáty velikosti A2 se stejným sdělením, jako je na bannerech. V celém městě je  je 462 plakátovacích ploch, americká nadace VegFund nám již přislíbila finance na 130 plakátů. Ale samozřejmě, čím více jich lidé budou potkávat, tím spíše se zastaví a nad poselstvím zamyslí. Pokud si myslíte, že má smysl přimět lidi k přehodnocení svých postojů, podpořte tento projekt (do popisu platby prosím uveďte „Nedělejme rozdíly“).

Protože to, kolik plakátů nakonec vylepíme, záleží teď jen na Vás! Děkujeme všem za podporu. 🙂