Dobrovolníci

Máte-li zájem podílet se na aktivitách KPZ, nejlepším začátkem je skupina dobrovolníků na Facebooku. Zde se s dostatečným předstihem dozvíte o všech pravidelných aktivitách i chystaných akcích, se kterými potřebujeme pomoci.

KPZ skupina dobrovolníkůhttps://www.facebook.com/groups/187841978077989

Chcete-li nám pomoci, ozvěte se prosím v této FB skupině, napište email na info@kolektivprozvirata.cz nebo se zastavte na některou z našich akcí a obraťte se na pořadatele, budou označeni bílým odznakem KPZ.

Nepoužíváte-li Facebook, můžete se přihlásit k odběru pomocí formuláře Google groups v pravém sloupci. Dostanete pak informace o všech plánovaných akcích. Detaily vám rádi sdělíme prostřednictvím e-mailu, případně zavolejte na čísla uvedená zde.


Více informací o jednotlivých aktivitách najdete zde.

Promítání

Nejčastěji sháníme dobrovolníky na každotýdenní promítání na ulici.  V případě, že se chcete zúčastnit, využijte prosím FB skupinu, e-mail uvedený výše nebo  pošlete SMS na číslo 775 338 066 (Anna). Můžete se samozřejmě zastavit i bez předchozí domluvy, jen tak na kus řeči. Budeme moc rádi.

 

Účast na demonstracích a pochodech

Součástí aktivit KPZ jsou i tématické demonstrace, pochody a protesty. Budeme moc rádi, když se některé z těchto akcí zúčastníte. Podrobnosti o tom, co se chystá, se dozvíte opět ve skupině dobrovolníků na FB, případně zde na webu v sekci Akce. Můžete se také přihlásit k odběru novinek e-mailem, takže vám již žádná akce neunikne.

Fotogalerie z předchozích akcí najdete jak na Facebooku KPZ , tak i zde v sekci Akce.

 

Spolupráce na projektech KPZ

Umíte fotografovat? Vlastníte fotoaparát či kameru? Nebo se zabýváte DTP, grafikou? Jistě pro vás najdeme zajímavé uplatnění.

Jste-li jinak umělecky nadaní a rádi byste využili vás talent pro dobrou věc, neváhejte a ozvěte se, případně přijďte na některou z akcí. V současných i budoucích projektech budeme jistě potřebovat vaši pomoc.

 

Vlastní nápady

Máte zajímavý nápad, jak propagovat etický přístup ke zvířatům či veganství, případně návrh na zlepšení či rozšíření  aktivit KPZ? Víte o zajímavé akci v zahraničí/jiném městě, kterou by stálo za to přenést do ČR, případně Brna?

Nenechávejte si je pro sebe. Za jakékoliv podněty vám budeme moc vděční.

 


Finanční pomoc

Nemáte-li dostatek volného času, který můžete věnovat podpoře Kolektivu pro zvířata, je zde ještě možnost zaslání finančních prostředků na náš transparentní účet. Podrobnosti najdete zde.